Przejdź do treści
KALENDARZ MISTRZÓW – STYLOWO
16 czerwca 2015

KALENDARZ MISTRZÓW – STYLOWO

W ramach projektu „Mistrzowie – Mistrzom” pod koniec maja 2015 roku w Galerii RAJ Patrycja Bandyk i Basia Bazuła, w nagrodę za aktywne uczestnictwo w Akademii Dojrzewania miały zorganizowane spotkanie ze stylistką – p. Anną Pazdan.Te wyjątkowe – bezpłatne konsultacje polegały na profesjonalnej analizie kolorystycznej, na nauce dobierania odzieży do typu sylwetki oraz do okoliczności. Sklep TOP SECRET oferujący całą gamę ubrań wizytowych i sportowych umożliwił nam wykonanie zdjęć. No Valid Folder Selected
Dalsza część sesji odbyła się w przestronnym hallu galerii w towarzystwie rodziców, menagera IVS Grupy – p. Bartłomieja Gajdy oraz wolontariusza – Filipa Dankowskiego. Dziewczęta miały też okazję zrobić sobie kilka śmiesznych portretów w darmowej w tym dniu fotobudce. Oprócz niezapomnianych wspomnień mogły zabrać ze sobą bezcenne rady niezmiernie serdecznej pani Ani Pazdan, która tego dnia na długo zawsze zaszczepiła im poczucie, że są pełne wdzięku i niepowtarzalnego uroku.
Najpiękniejsze fotosy z tego dnia można będzie oglądać podczas wernisażu w Galerii MOK oraz na kartkach Kalendarza Mistrzów na 2016 rok…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content