Przejdź do treści
KALENDARZ MISTRZÓW – STYLOWO
16 czerwca 2015

KALENDARZ MISTRZÓW – STYLOWO

W ramach projektu „Mistrzowie – Mistrzom” pod koniec maja 2015 roku w Galerii RAJ Patrycja Bandyk i Basia Bazuła, w nagrodę za aktywne uczestnictwo w Akademii Dojrzewania miały zorganizowane spotkanie ze stylistką – p. Anną Pazdan.Te wyjątkowe – bezpłatne konsultacje polegały na profesjonalnej analizie kolorystycznej, na nauce dobierania odzieży do typu sylwetki oraz do okoliczności. Sklep TOP SECRET oferujący całą gamę ubrań wizytowych i sportowych umożliwił nam wykonanie zdjęć. No Valid Folder Selected
Dalsza część sesji odbyła się w przestronnym hallu galerii w towarzystwie rodziców, menagera IVS Grupy – p. Bartłomieja Gajdy oraz wolontariusza – Filipa Dankowskiego. Dziewczęta miały też okazję zrobić sobie kilka śmiesznych portretów w darmowej w tym dniu fotobudce. Oprócz niezapomnianych wspomnień mogły zabrać ze sobą bezcenne rady niezmiernie serdecznej pani Ani Pazdan, która tego dnia na długo zawsze zaszczepiła im poczucie, że są pełne wdzięku i niepowtarzalnego uroku.
Najpiękniejsze fotosy z tego dnia można będzie oglądać podczas wernisażu w Galerii MOK oraz na kartkach Kalendarza Mistrzów na 2016 rok…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content