Przejdź do treści
NOWOROCZNE SPOTKANIE OSÓB WSPIERAJĄCYCH NASZĄ SZKOŁĘ ORAZ EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH MIASTA DĘBICA
14 stycznia 2017

NOWOROCZNE SPOTKANIE OSÓB WSPIERAJĄCYCH NASZĄ SZKOŁĘ ORAZ EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH MIASTA DĘBICA

10 stycznia 2017 roku przybyli do naszej szkoły zaproszeni goście, wśród których był przewodniczący Rady Powiatu Starostwa Powiatowego w Dębicy pan Mateusz Smoła, a także państwo Barbara i Zbigniew Bandzyra właściciele firmy Euro-Dom z Kozłowa, pani Agnieszka Krzemień, pani Agnieszka Mika, pani Anna Górz, pan Przemysław Zorzański, pani Maria Grek wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego w Dębicy oraz emerytowani nauczyciele z placówek oświatowych działających na terenie naszego miasta. No Valid Folder Selected

Wszystkich przybyłych powitała pani dyrektor Marta Biłas. Nasi uczniowie zaprezentowali się w przedstawieniu jasełkowym pod tytułem „Czas dla Boga”, które zostało bardzo ciepło przyjęte i nagrodzone owacją na stojąco. W nagrodę za nasz wspaniały występ otrzymaliśmy kosz pełen owoców i słodyczy. Później zaproszeni Goście udali się na noworoczne spotkanie przy ciasteczku i filiżance kawy lub herbaty. W tegorocznym przedstawieniu wzięło udział 30 uczniów z wszystkich etapów kształcenia. Nasze Jasełka spodobały się Wszystkim zebranym; zarówno temat, jak i ich wykonanie. Goście podkreślali, że każdy znalazł w nich „coś dla siebie”, jakąś refleksję na przyszłość i nadchodzący rok. Było nam bardzo miło słyszeć tyle pochlebnych opinii. Inicjatorem tego spotkania oraz osobą przygotowująca przedstawienie jasełkowe była pani Danuta Wadas, układy taneczne zaprezentowane w czasie przedstawienia opracowały panie Barbara Kołodziej i Magdalena Przybycień, opiekę nad dziećmi biorącymi udział w występie sprawowała pani Monika Madej, ciasteczka upiekły panie Anna Borkowska i Jadwiga Parys, dekorację stołów oraz  miłą degustację zapewniły panie Joanna Janiec i Marta Reguła, fotorelację przygotowała pani Monika Król-Moździerz, a wideorelację pani Anita Zachara-Kusek.

Skip to content