Przejdź do treści
NOWOROCZNE SPOTKANIE OSÓB WSPIERAJĄCYCH NASZĄ SZKOŁĘ ORAZ EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH MIASTA DĘBICA
14 stycznia 2017

NOWOROCZNE SPOTKANIE OSÓB WSPIERAJĄCYCH NASZĄ SZKOŁĘ ORAZ EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH MIASTA DĘBICA

10 stycznia 2017 roku przybyli do naszej szkoły zaproszeni goście, wśród których był przewodniczący Rady Powiatu Starostwa Powiatowego w Dębicy pan Mateusz Smoła, a także państwo Barbara i Zbigniew Bandzyra właściciele firmy Euro-Dom z Kozłowa, pani Agnieszka Krzemień, pani Agnieszka Mika, pani Anna Górz, pan Przemysław Zorzański, pani Maria Grek wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego w Dębicy oraz emerytowani nauczyciele z placówek oświatowych działających na terenie naszego miasta. No Valid Folder Selected

Wszystkich przybyłych powitała pani dyrektor Marta Biłas. Nasi uczniowie zaprezentowali się w przedstawieniu jasełkowym pod tytułem „Czas dla Boga”, które zostało bardzo ciepło przyjęte i nagrodzone owacją na stojąco. W nagrodę za nasz wspaniały występ otrzymaliśmy kosz pełen owoców i słodyczy. Później zaproszeni Goście udali się na noworoczne spotkanie przy ciasteczku i filiżance kawy lub herbaty. W tegorocznym przedstawieniu wzięło udział 30 uczniów z wszystkich etapów kształcenia. Nasze Jasełka spodobały się Wszystkim zebranym; zarówno temat, jak i ich wykonanie. Goście podkreślali, że każdy znalazł w nich „coś dla siebie”, jakąś refleksję na przyszłość i nadchodzący rok. Było nam bardzo miło słyszeć tyle pochlebnych opinii. Inicjatorem tego spotkania oraz osobą przygotowująca przedstawienie jasełkowe była pani Danuta Wadas, układy taneczne zaprezentowane w czasie przedstawienia opracowały panie Barbara Kołodziej i Magdalena Przybycień, opiekę nad dziećmi biorącymi udział w występie sprawowała pani Monika Madej, ciasteczka upiekły panie Anna Borkowska i Jadwiga Parys, dekorację stołów oraz  miłą degustację zapewniły panie Joanna Janiec i Marta Reguła, fotorelację przygotowała pani Monika Król-Moździerz, a wideorelację pani Anita Zachara-Kusek.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

17 czerwca 2024

Szkolny Rajd Rowerowy
Szkolny Rajd Rowerowy

16 czerwca 2024

Szkolny Turniej Badmintona
Szkolny Turniej Badmintona

16 czerwca 2024

Poznajemy atrakcje Dębicy
Poznajemy atrakcje Dębicy

16 czerwca 2024

Skip to content