Przejdź do treści
JASEŁKA DLA RODZICÓW NASZYCH UCZNIÓW
19 stycznia 2018

JASEŁKA DLA RODZICÓW NASZYCH UCZNIÓW

W czwartek 18 stycznia 2018 roku odbyło się Zebranie Rodziców podczas którego uczniowie naszej szkoły zaprezentowali  przedstawienie jasełkowe pt. „Wigilijna ulica”. Zebranych w sali gimnastycznej Rodziców powitała pani Dyrektor Marta Biłas. Po jej wystąpieniu uczniowie różnych klas, wszystkich szkół działających w naszej placówce zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, recytatorskie i taneczne odtwarzając wyznaczone im role w  przedstawieniu jasełkowym, którego akcja toczyła się na „wigilijnej ulicy”. Po prezentacji jasełek odbyło się zebranie ogólne z Dyrekcją szkoły, a później spotkania z wychowawcami poszczególnych klas. Taka forma zebrania rodziców podsumowującego pracę szkoły w pierwszym semestrze tego roku szkolnego z prezentacją jasełek odbyła się po raz pierwszy. Inicjatorką takiej formy Spotkania z Rodzicami była pani Danuta Wadas, a wsparły ją w tym przedsięwzięciu panie: Małgorzata Hajduk, Anna Nalepa – Proszowska i Magdalena Szerszeń, a opiekę nad dziećmi biorącymi udział w przedstawieniu sprawowały panie Monika Madej, Katarzyna Król i Natalia Popiela. Fotorelację z tego wydarzenia przygotowała pani Monika Król-Moździerz. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kalendarz imprez
Kalendarz imprez

14 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content