Przejdź do treści
JASEŁKA DLA OSÓB WSPIERAJĄCYCH NASZĄ SZKOŁĘ
17 lutego 2015

JASEŁKA DLA OSÓB WSPIERAJĄCYCH NASZĄ SZKOŁĘ

22 stycznia 2015 roku zaprosiliśmy do naszej szkoły osoby, które wspierają naszą placówkę w organizacji różnych przedsięwzięć. Postanowiliśmy odwdzięczyć się za okazaną pomoc prezentując przygotowane przez nas jeszcze w grudniu, przedstawienie jasełkowe „Opowieść wigilijna”. No Valid Folder Selected

Wśród zaproszonych gości przybyli: pan Mariusz Szewczyk – Burmistrz Miasta Dębica, pan Zygmunt Żabicki – członek Zarządu Powiatu Dębickiego, pan Roman Ciszek oraz pan Piotr Chęciek – przedstawiciele Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dębicy, pani Barbara Pelczar-Białek – Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy, pan Tomasz Wróbel ?Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Dębicy, państwo Barbara i Zbigniew Bandzyra ? właściciele Firmy Euro-Dom w Kozłowie, Ewa Dobrowolska ? właścicielka Firmy Handlowo – Usługowej „Gastro” w Stasiówce, pani Dorota Borowiec – przedstawiciel Firmy Darco w Dębicy, pan Piotr Szczerbiński – właściciel Firmy Trans – Logistic Dębica, pani  Barbara Bassara-Poprawa – właściciel Cukierni „Bassara” w Dębicy. Zaproszonych gości powitała pani Dyrektor Marta Biłas. Przedstawienie bardzo się podobało, a aktorzy w nagrodę za swój trud otrzymali od gości wiele słodkości. Po przedstawieniu zaproszeni goście mogli zobaczyć naszą szkołę, a także spędzić miłe chwile przy kawie, herbatce i ciasteczku przygotowanym przez naszych uczniów. Inicjatorką tego spotkania była pani Danuta Wadas, nad oprawą artystyczną czuwały panie: Barbara Kołodziej, Magdalena Przybycień, Barbara Wiktorska i Monika Madej, a nad oprawą kulinarną piecze sprawowały panie: Bogusława Strzyż, Marta Reguła i Joanna Janiec.

 

Skip to content