Przejdź do treści
IX WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ,HARCERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ
5 grudnia 2019

IX WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ,HARCERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

Dnia 7.11.2019r. reprezentacja naszej drużyny harcerskiej wzięła udział w IX Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej, Harcerskiej i Patriotycznej „Na Ojczystym szlaku” – 2019 w RUDNIKU nad Sanem. Byli to: Słąba Katarzyna, Kliś Dawid, Sylwia Wojtuła, Przemysław Kupiec, Kontrabecki Mateusz i Duraj Mateusz. Harcerze zaprezentowali się w 2 piosenkach: „Remedium” i „My, Pierwsza Brygada”. Konkurencja była duża. Śpiewało 22 zespoły z różnych stron Polski min. z: Rzeszowa, Leżajska, Rudnika,  Kolbuszowej, Mielca oraz innych miejsc Podkarpacia i Małopolski. Co prawda nie stanęliśmy na zwycięskim podium, ale jesteśmy przekonani, że wszystkim podobała się wokalna interpretacja przygotowanych przez nas utworów. Jesteśmy wdzięczni również za nagrody rzeczowe, które otrzymaliśmy. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content