Przejdź do treści
IX POWIATOWY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH
22 stycznia 2015

IX POWIATOWY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

20.01.2015 roku dzieci, młodzież oraz dorośli odebrali nagrody przyznane w IX Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Dębicy. Na tegoroczny konkurs zgłoszono 92 bożonarodzeniowe szopki.

No Valid Folder Selected

Szopki zostały ocenione przez komisję konkursową pod przewodnictwem Pana Ryszarda Kucaba – kierownika Galerii MOK w Dębicy. „Jury miało nie lada  kłopot, ponieważ właściwie każda szopka ze względu na swe walory kwalifikowała się do nagrody. Autorzy wykazali niezwykłą pomysłowość, zarówno odnośnie formy szopki, jak również wykorzystanego do jej budowy materiału. Możemy oglądać szopki przedstawione jako kamienne groty, stajenki, wszystkie zdumiewają bogactwem detali i barw” – ocenia dyrektor Barbara Pelczar – Białek
W kategorii szopek dzieci i młodzieży niepełnosprawnej nasi uczniowie: Monika Bartkowicz, Patryk Janora, Dawid Kliś, Klaudia Stec, Piotr Świątek, Dominik Wnęk pod kierunkiem p. Anny Jurkiewicz otrzymali I nagrodę.
Natomiast Barbara Bazuła, Waldemar Bełzo, Joanna Klisiewicz, Kamil Kantor i Karol Kądziołka pod kierunkiem Anny Chęciek otrzymali II miejsce.

 

 

Skip to content