Przejdź do treści
IX POWIATOWY KONKURS NA PISANKĘ LUDOWĄ I PLASTYKĘ OBRZĘDOWĄ
30 marca 2015

IX POWIATOWY KONKURS NA PISANKĘ LUDOWĄ I PLASTYKĘ OBRZĘDOWĄ

Święta wielkanocne tuż, tuż… Z tej okazji  Starostwo Powiatowe w Dębicy zorganizowało w dniu 29.03.2015 r. IX Powiatowy Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem wielkanocnym. Po raz drugi w tym konkursie wzięła udział nasza szkoła. No Valid Folder Selected Uczniowie: Joanna Klisiewicz, Aneta Wołowiec i Mateusz Wołowiec prezentowali współczesne pisanki wykonane przez swoich kolegów i koleżanki, a także nadesłane na Wojewódzki Konkurs „Współczesna pisanka wielkanocna”. Pisanki zachwycały kolorystyką, rozmaitością technik i różnorodnością materiałów, z których zostały wykonane. Zauważyło to i doceniło jury, które przyznało nam III miejsce w kategorii pisanki współczesnej. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i prezentację prac.
Organizatorzy: Małgorzata Toczyńska – Ożóg, Anna Jurkiewicz, Ewelina Dudziak, Aneta Sobolak

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content