Przejdź do treści
IX PODKARPACKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
3 czerwca 2013

IX PODKARPACKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

23 maja 2013r na obiektach sportowych KS „WISŁOKA” Klub „DRAGON” Olimpiad Specjalnych oraz Zespół Szkół Specjalnych, byli organizatorami IX Podkarpackiego Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych.

No Valid Folder Selected

 

Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej jako dyscypliny dla osób z upośledzeniem umysłowym oraz wyłonienie zwycięzców. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z województwa. Na dwóch boiskach równolegle odbywały się mecze w dwóch grupach sprawnościowych, w grupie pierwszej medale przypadły ; III miejsce ZSS Kolbuszowa Dolna, II – SOSW w Rudniku i I – SOSW w Grębowie. Natomiast w grupie drugiej III – ZSS w Tarnobrzegu, II – SOSW w Mielcu i I ZSS w Dębicy . Zawodnicy otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe : piłki, getry, frotki, smycze, długopisy. Po wspólnym obiedzie wszyscy z uśmiechem na twarzach rozjechali się do domów.

 

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content