Przejdź do treści
IX JESIENNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH
8 grudnia 2015

IX JESIENNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH

IX Jesienny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych pod hasłem ?Śmiało wyginam ciało? odbył się 23 listopada 2015 roku. Wzięli  w nim udział uczniowie klas podstawowych (1,2rn;3rn;4,5rn;6rn) oraz gimnazjalnych (IGa;IIGał). No Valid Folder Selected

Podczas Turnieju zostały przeprowadzone następujące  konkurencje sprawnościowe: „Wyścig z piłką na pachołku”, „Wyścig w tunelu”, „Piłka w tunelu”, „Wyścig slalomem”, „Z woreczkiem na głowie”, „Wyścig kocyków”, „Bieg czarownic”, „Toczenie się po materacu”, „Przeciąganie liny”. Uczniowie kształtowali nie tylko swoją sprawność fizyczną, ale również takie cechy charakteru jak wytrwałość, samodzielność, odwaga, możliwość wyrażania własnych przeżyć. Utrwalali umiejętność współdziałania i współodpowiedzialności w zespole oraz przestrzegania zasad i reguł obowiązujących w zabawach. Ten Turniej dał im dużo radości, satysfakcji i okazję do integracji z innymi uczniami. Organizatorami Gier i Zabaw byli: Danuta Wadas, Marek Kramarz, Łukasz Drąg. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i wspaniałą zabawę.

 

Skip to content