Przejdź do treści
IX INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
8 marca 2014

IX INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W dniu 28.02.2014 w SP. Nr. 10 w Dębicy odbył się IX Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Ośrodków Specjalnych Powiatu Dębickiego. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy.

No Valid Folder Selected

Głównym celem turnieju jest popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny oraz formy rewalidacji dla osób z upośledzeniem umysłowym. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z terenu powiatu: WTZ Dębica, WTZ Brzostek, WTZ Bobrowa Wola, ŚDS Dębica, DPS Dębica oraz gospodarz zawodów ZSS w Dębicy. Zawody rozgrywano w czterech grupach sprawnościowych w pięknej hali sportowej SP 10 w Dębicy, dzięki uprzejmości Dyrektora Szkoły Pana Mariusza Zająca i Piotra Mazura nauczyciela wychowania fizycznego oraz wsparciu finansowemu Związku Chemików przy Firmie Oponiarskiej w Dębicy, którym składamy serdeczne podziękowania. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali cenne nagrody rzeczowe, a najlepszych w poszczególnych kategoriach uhonorowano dyplomami.
Wyniki zawodów:
Grupa I
1.Kosiba Norbert  ŚDS Dębica
2.Cymer Adrian  ZSS Dębicy
3.Kliś Kamil  ZSS w Dębicy
Grupa II
1.Kliś Dawid  ZSS w Dębicy
2.Moskiewicz Marcin  WTZ Dębica
3.Gawiec Wacław  WTZ Dębica
III
1.Chłopek Stanisław  ŚDS Dębica
2.Cichoński Bogusław  ŚDS Dębica
3. Gubernat Zbigniew  DPS Dębica
Grupa IV
1.Białas Iwona  WTZ Brzostek
2.Boroń Aneta  WTZ Bobrowa Wola
3.Kieraś Paulina  WTZ Bobrowa Wola
Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele Zespołu Szkól Specjalnych w Dębicy Pan Marek Kramarz, Zbigniew Rajnfus, Łukasz Drąg oraz Pani Aneta Sobolak, Małgorzata Toczyńska-Ożóg.

Skip to content