Przejdź do treści
IX DĘBICKIE POLA NADZIEI
20 maja 2016

IX DĘBICKIE POLA NADZIEI

20 maja 2016 r. w Domu Kultury ,,Śnieżka”nastąpiło uroczyste zakończenie IX Dębickich Pół Nadziei. Podczas uroczystości podsumowano tegoroczną akcję oraz rozstrzygnięto konkurs ,,Uraduj chorego”. No Valid Folder Selected Uczniowie naszej szkoły wykonali kilkanaście prac konkursowych i w kategorii osób niepełnosprawnych zdobyli nagrody: I miejsce- Hubert Stachnik, III miejsce-Sylwia Wojtuła, wyróżnienia-Agnieszka Stachnik, Mateusz Kontrabecki, Kordian Jurkowski. Nagrodzeni uczniowie, którzy uczestniczyli w uroczystości osobiście odebrali gratulacje i nagrody. Nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy naszych uczniów do licznego udziału w kolejnej edycji ,,Pół Nadziei”. Koordynatorzy:Aneta Sobolak, Małgorzata Toczyńska- Ożóg.

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content