Przejdź do treści
IV  WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, ŻOŁNIERSKIEJ I HARCERSKIEJ
12 listopada 2014

IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, ŻOŁNIERSKIEJ I HARCERSKIEJ

Dnia 6.11.2014r. reprezentacja drużyny harcerskiej działającej przy naszej szkole wzięła udział w IV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej  Placówek Kształcenia Specjalnego „Na muzycznym szlaku…”w Rudniku nad Sanem.

No Valid Folder Selected

Skład zespołu śpiewająco – grającego to uczniowie: Joanna Klisiewicz, Barbara  Bazuła, Michał Zaborowski, Patrycja Bandyk, Angelika Skrzypek, Jagoda Jakubek. Do występu przygotował uczniów p. Andrzej Gruszecki, który wraz z dh. Magdaleną Szerszeń akompaniowali harcerzom w czasie prezentacji na scenie. Zaprezentowaliśmy 2 utwory: „Harcerska piosenka, inna nie” i „Bieszczadzki trakt”. Występ grupy był udany. Chociaż nie zajęliśmy czołowych miejsc to pokazaliśmy, że na wiele nas stać…. Rywalizacja była bardzo duża. Grupy śpiewające, grające i taneczne przyjechały do Rudnika ze Stalowej Woli, Sandomierza, Tarnobrzega, Mielca, Kolbuszowej, Mrowli, Łoniowa i wielu innych Ośrodków. Wygraliśmy dla szkoły radiomagnetofon, a uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia – torbę słodkości. Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły, rodzicom oraz Hufcowi Dębica za wsparcie finansowe tego wyjazdu.

 

Skip to content