Przejdź do treści
IV  WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, ŻOŁNIERSKIEJ I HARCERSKIEJ
12 listopada 2014

IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, ŻOŁNIERSKIEJ I HARCERSKIEJ

Dnia 6.11.2014r. reprezentacja drużyny harcerskiej działającej przy naszej szkole wzięła udział w IV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej  Placówek Kształcenia Specjalnego „Na muzycznym szlaku…”w Rudniku nad Sanem.

No Valid Folder Selected

Skład zespołu śpiewająco – grającego to uczniowie: Joanna Klisiewicz, Barbara  Bazuła, Michał Zaborowski, Patrycja Bandyk, Angelika Skrzypek, Jagoda Jakubek. Do występu przygotował uczniów p. Andrzej Gruszecki, który wraz z dh. Magdaleną Szerszeń akompaniowali harcerzom w czasie prezentacji na scenie. Zaprezentowaliśmy 2 utwory: „Harcerska piosenka, inna nie” i „Bieszczadzki trakt”. Występ grupy był udany. Chociaż nie zajęliśmy czołowych miejsc to pokazaliśmy, że na wiele nas stać…. Rywalizacja była bardzo duża. Grupy śpiewające, grające i taneczne przyjechały do Rudnika ze Stalowej Woli, Sandomierza, Tarnobrzega, Mielca, Kolbuszowej, Mrowli, Łoniowa i wielu innych Ośrodków. Wygraliśmy dla szkoły radiomagnetofon, a uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia – torbę słodkości. Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły, rodzicom oraz Hufcowi Dębica za wsparcie finansowe tego wyjazdu.

 

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content