Przejdź do treści
IV  WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ – NAMALUJ”
13 października 2014

IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ – NAMALUJ”

W dniu 9 października 2014 roku dwoje uczniów naszej szkoły uczestniczyło w IV Wojewódzkim Festiwalu Logopedycznym „Powiedz-namaluj”, który odbył się w ZSS im.UNICEF w Rzeszowie.

No Valid Folder Selected

Przemysław Kupiec uczeń II Ga zaprezentował wiersz Agnieszki Frączak pt.”Kropki”, a Dominika Nowicka uczennica III Pa przygotowała utwór Seweryna Topczewskiego „Psotne buciki”. Wiersze miały zawierać głoski p i b. Festiwal składał się z dwóch części artystycznych, pierwsza poświęcona była interpretacji w dowolnej technice plastycznej przygotowanego utworu, druga to recytacja wierszy i prezentacja prac plastycznych. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i nagrody. Miła atmosfera i wspólne zabawy integracyjne sprawiły, że uczniowie wracali zadowoleni i pełni wrażeń.

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content