Przejdź do treści
IV  WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ – NAMALUJ”
13 października 2014

IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ – NAMALUJ”

W dniu 9 października 2014 roku dwoje uczniów naszej szkoły uczestniczyło w IV Wojewódzkim Festiwalu Logopedycznym „Powiedz-namaluj”, który odbył się w ZSS im.UNICEF w Rzeszowie.

No Valid Folder Selected

Przemysław Kupiec uczeń II Ga zaprezentował wiersz Agnieszki Frączak pt.”Kropki”, a Dominika Nowicka uczennica III Pa przygotowała utwór Seweryna Topczewskiego „Psotne buciki”. Wiersze miały zawierać głoski p i b. Festiwal składał się z dwóch części artystycznych, pierwsza poświęcona była interpretacji w dowolnej technice plastycznej przygotowanego utworu, druga to recytacja wierszy i prezentacja prac plastycznych. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i nagrody. Miła atmosfera i wspólne zabawy integracyjne sprawiły, że uczniowie wracali zadowoleni i pełni wrażeń.

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS
JADŁOSPIS

18 października 2021

PODZIĘKOWANIE
PODZIĘKOWANIE

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2021

Skip to content