Przejdź do treści
IV  WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ – NAMALUJ”
13 października 2014

IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ – NAMALUJ”

W dniu 9 października 2014 roku dwoje uczniów naszej szkoły uczestniczyło w IV Wojewódzkim Festiwalu Logopedycznym „Powiedz-namaluj”, który odbył się w ZSS im.UNICEF w Rzeszowie.

No Valid Folder Selected

Przemysław Kupiec uczeń II Ga zaprezentował wiersz Agnieszki Frączak pt.”Kropki”, a Dominika Nowicka uczennica III Pa przygotowała utwór Seweryna Topczewskiego „Psotne buciki”. Wiersze miały zawierać głoski p i b. Festiwal składał się z dwóch części artystycznych, pierwsza poświęcona była interpretacji w dowolnej technice plastycznej przygotowanego utworu, druga to recytacja wierszy i prezentacja prac plastycznych. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i nagrody. Miła atmosfera i wspólne zabawy integracyjne sprawiły, że uczniowie wracali zadowoleni i pełni wrażeń.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content