Przejdź do treści
IV PAPIESKI MEMORIAŁ STALOWA WOLA 22 KWIETNIA 2015 R.
9 czerwca 2015

IV PAPIESKI MEMORIAŁ STALOWA WOLA 22 KWIETNIA 2015 R.

W środę 22 kwietnia 2015 roku już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani U.Burkat i M.Kramarza  brali udział w IV Papieskim Memoriale w stalowej Woli .

Impreza odbywała się na obiektach  stalowowolskiego MOSiRu. Podobnie jak w ubiegłym roku tak i w tym impreza miała 3 etapy. Pierwszy z nich  sztafeta lekkoatletyczna przeznaczona była wyłącznie dla grup niepełnosprawnych i rozpoczęła się o godz. 13:00. Nasi uczniowie dzielnie pokonywali kolejne okrążenia sztafety biegając przez trzy godziny. Następnie po  Mszy Świętej rozpoczęła się  Sztafeta Pływacka. W tej części brali udział  zarówno pełno i niepełnosprawni. Do przepłynięcia mieliśmy 9665 basenów, czyli tyle ile dni trwał pontyfikat św. Jana Pawła II. W Memoriale uczestniczyli następujący uczniowie : A.Klisiewicz, S.Wojtuła, P.Studzinska, K.Zbylut, K.Knot, D.Gulis. Każdy z uczestników imprezy otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom uczestnictwa. Organizatorami Memoriału, było Stowarzyszenie Latorośl, przy współpracy z Zespołem Szkół nr 6 Specjalnych w Stalowej Woli, Parafią Akademicką pw. św. Jana Pawła II, Duszpasterstwem Akademickim „Baszta” oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.

Skip to content