Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ I
10 października 2013

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ I

W tym roku szkolnym nasza placówka przystąpiła do realizacji projektu „Internetowy teatr TVP dla szkół”.

No Valid Folder Selected

 

Ideą tego projektu jest przybliżenie dzieciom i młodzieży z małych miasteczek możliwości obcowania z kulturą. Realizację projektu rozpoczęliśmy 12 września 2013 roku spektaklem pt.”Jaś i Małgosia”. Poprzez łącza internetowe mogliśmy na żywo śledzić wydarzenia z desek opery i filharmonii w Białymstoku. Raz w miesiącu, do końca czerwca, będziemy uczestniczyć w tym projekcie, który obejmuje wszystkich uczniów naszej szkoły. Już po pierwszym spotkaniu możemy powiedzieć, że został przyjęty z zainteresowaniem i radością. Pomysłodawcą i głównym koordynatorem tego przedsięwzięcia jest p. Anna Nalepa-Proszowska. Osoby współodpowiedzialne za stronę techniczną i organizacyjną projektu na terenie szkoły to: p. Monika Król-Moździerz, p. Karina Lewtak i p. Monika Solarska-Cieśla.

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content