Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ XXII
14 maja 2015

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ XXII

13 maja 2015 roku w  najnowszej odsłonie Internetowego Teatru TVP dla Szkół uczniowie klas gimnazjalnych i szkoły przysposabiającej do pracy  obejrzeli spektakl ” Calineczka-reaktywacja” w reżyserii Adama E. Kwapisza . Przedstawienie zostało przygotowane przez aktorów Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie. No Valid Folder Selected

 

Niezwykła opowieść o losach małej dziewczynki stała się inspiracją do stworzenia spektaklu na temat problemów współczesnej rodziny. Calineczka nie jest miniaturową osobą, nie śpi w skorupce z orzecha. Jest zwykłym dzieckiem, niezauważonym przez  zagonionych codziennym życiem rodziców. Najlepszym pomysłem wydaje się jej ucieczka do świata bajki .

Koordynator projektu: M.Hajduk, A.Nalepa-Proszowska. Osoby współodpowiedzialne za stronę techniczną i organizacyjną: K.Lewtak, M.Król-Moździerz, M.Solarska-Cieśla, P.Stachnik.

 

 

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content