Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ III
24 października 2013

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ III

22 października w ramach projektu „Internetowy teatr TVP dla szkół” została wyświetlona kolejna bajka pt. „Calineczka”.

No Valid Folder Selected

Przedstawienia to oglądali uczniowie klas szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Spektakl został bardzo dobrze przyjęty przez uczniów, którzy aktywnie włączali się do zabaw i piosenek w nim występujących. Ciekawy sposób przekazu, bliski dzisiejszej młodzieży, sprawił, że widowisko teatralne spotkało się z dużym zainteresowaniem, radością i uśmiechem, który jest tak ważny w codziennym życiu każdego człowieka. Z niecierpliwością wszyscy czekają na kolejne przedstawienie. Nauczyciele uczestniczący w projekcie na terenie naszej szkoły: p. Anna Nalepa-Proszowska, p. Monika Król-Moździerz, p. Solarska-Cieśla i p. Karina Lewtak.

Skip to content