Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ III
24 października 2013

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ III

22 października w ramach projektu „Internetowy teatr TVP dla szkół” została wyświetlona kolejna bajka pt. „Calineczka”.

No Valid Folder Selected

Przedstawienia to oglądali uczniowie klas szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Spektakl został bardzo dobrze przyjęty przez uczniów, którzy aktywnie włączali się do zabaw i piosenek w nim występujących. Ciekawy sposób przekazu, bliski dzisiejszej młodzieży, sprawił, że widowisko teatralne spotkało się z dużym zainteresowaniem, radością i uśmiechem, który jest tak ważny w codziennym życiu każdego człowieka. Z niecierpliwością wszyscy czekają na kolejne przedstawienie. Nauczyciele uczestniczący w projekcie na terenie naszej szkoły: p. Anna Nalepa-Proszowska, p. Monika Król-Moździerz, p. Solarska-Cieśla i p. Karina Lewtak.

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS
JADŁOSPIS

18 października 2021

PODZIĘKOWANIE
PODZIĘKOWANIE

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2021

Skip to content