Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ XXIV – III EDYCJA
25 września 2015

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ XXIV – III EDYCJA

Już po raz III Zespół Szkół Specjalnych uczestniczy w wyjątkowych internetowych spektaklach teatralnych dzięki projekcie i Teatr TVP dla szkół . 23 września odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym internetowa transmisja spektaklu prosto z Gorzowskiego Teatru im. J. Osterwy  na podstawie baśni Marii Konopnickiej ,,O krasnoludkach i sierotce Marysi „. No Valid Folder Selected

Spektakl przeniósł  młodych widzów w przyjazny, bajkowy świat. Dzięki idei promowania i przybliżania teatru nasi uczniowie mają okazję za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej obejrzeć na żywo spektakl. Dzieci  naszej szkoły chętnie korzystają z tej inicjatywy Telewizji Polskiej, gdyż mają większy i szerszy dostęp do wydarzeń kulturalnych na wysokim poziomie. W ten sposób zajęcia szkolne są urozmaicane jak również zaszczepiane jest  na  trwale w młodych odbiorcach zamiłowanie do sztuki ambitnej i wartościowej.

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kalendarz imprez
Kalendarz imprez

14 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content