Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ XXIV – III EDYCJA
25 września 2015

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ XXIV – III EDYCJA

Już po raz III Zespół Szkół Specjalnych uczestniczy w wyjątkowych internetowych spektaklach teatralnych dzięki projekcie i Teatr TVP dla szkół . 23 września odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym internetowa transmisja spektaklu prosto z Gorzowskiego Teatru im. J. Osterwy  na podstawie baśni Marii Konopnickiej ,,O krasnoludkach i sierotce Marysi „. No Valid Folder Selected

Spektakl przeniósł  młodych widzów w przyjazny, bajkowy świat. Dzięki idei promowania i przybliżania teatru nasi uczniowie mają okazję za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej obejrzeć na żywo spektakl. Dzieci  naszej szkoły chętnie korzystają z tej inicjatywy Telewizji Polskiej, gdyż mają większy i szerszy dostęp do wydarzeń kulturalnych na wysokim poziomie. W ten sposób zajęcia szkolne są urozmaicane jak również zaszczepiane jest  na  trwale w młodych odbiorcach zamiłowanie do sztuki ambitnej i wartościowej.

Skip to content