Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁTVP XXI
18 marca 2015

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁTVP XXI

18 marca 2015 roku  w ramach projektu Internetowy Teatr TVP dla Szkół  uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl „Proszę słonia” – na podstawie książki Ludwika Jerzego Kerna –   z Teatru im. H.Ch. Andersena w Lublinie. No Valid Folder Selected

 

Pinio, kilkuletni chłopiec, jest najmniejszy w swojej klasie. To właśnie jest olbrzymim zmartwieniem jego rodziców, którzy codziennie podają mu garść witamin: „na rośniecie!”. Pastylki zamiast do buzi Pinia wpadają – w tajemnicy przed rodzicami oczywiście – do trąby porcelanowego słonia Dominika. W efekcie zamiast wielkiego syna rodzice zostają posiadaczami wielkiego słonia, który z każdym dniem coraz bardziej wypełnia ich dom. Koordynatorzy projektu: M.Hajduk, A.Nalepa Proszowska

 

źródło  tekst  – http://www.teatrandersena.pl/prosze-slonia, zdjęcia ze spektaklu  – http://www.teatrandersena.pl/galeria.php?p=prosze-slonia&show=0

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content