Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ XXX
30 maja 2017

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ XXX

W dniu 23 maja po raz kolejny w ramach internetowego teatru uczestniczyliśmy w spektaklu ,,Miłość do trzech pomarańczy”. Ta fantastyczna historia w inscenizacji katowickiego teatru była propozycją  familijną; adresowana do dzieci od 7 lat. „Miłość do trzech pomarańczy” powstała na motywach baśni XVIII-wiecznego weneckiego dramaturga, Carla Gozziego. Magiczne królestwo Karo, smutny hipochondryk, książę Tartaglia, którego nikt i nic nie potrafi rozśmieszyć, zła czarownica i dobry mag, podstępni dworzanie i zabawni słudzy, a do tego wszystkiego miłość, zazdrość i walka o władzę! To mogliśmy oglądać ze szkolnych ławek.  No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kalendarz imprez
Kalendarz imprez

14 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content