Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP XVIII
28 listopada 2014

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP XVIII

28 listopada 2014 roku w ramach projektu Internetowy Teatr dla Szkół TVP uczniowie obejrzeli kolejny wyjątkowy spektakl –  „Zemstę” Aleksandra  Fredro w reżyserii Piotra Szczerskiego.

No Valid Folder Selected

Przedstawienie było z jednej strony okazją  do przypomnienia sobie utworu należącego do kanonu polskiej literatury pięknej, a z drugiej  wspaniałą  grą aktorską oraz ciekawą  interpretacją reżyserską. Klimat spektaklu współtworzyła  scenografia Jerzego Sitarza i muzyka Włodzimierza Kiniorskiego. Koordynatorzy projektu; M.Hajduk, A.Nalepa-Proszowska

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content