Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP XII
9 czerwca 2014

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP XII

W dniu 2 czerwca 2014 roku po raz kolejny spotkaliśmy się z Internetowym Teatrem Dla Szkół. Tym razem na deskach Teatru w Rzeszowie zaprezentowano jednoaktową sztukę teatralną autorstwa Sławomira Mrożka.  ,,Na pełnym morzu”

No Valid Folder Selected

Bezkresne morze. Tratwa. Trzech mężczyzn, kosz piknikowy z pełną zastawą i kompletny brak jedzenia. Sytuacja bez wyjścia – prędzej czy później przyjdzie moment, w którym w głowach zaświta myśl o jedynym dostępnym pożywieniu. Rozpoczyna się pełna absurdalnych argumentacji dyskusja, kto ma prawo jeść, a kto powinien być jedzony. Trzej mężczyźni w dramacie rozgrywającym się pod płaszczykiem komedii.

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content