Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP X
15 maja 2014

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP X

Malutka Czarownica to pełna perypetii opowieść o przyjaźni, wytrwałości, drodze do doskonałości i umiejętności przeciwstawienia się złu.

No Valid Folder Selected

Malutka Czarownica tak potrafi wykorzystać magiczne zaklęcia, aby służyły nie tylko jej, ale wszystkim, którzy znajdują się w potrzebie. Jej moc potrafi zmienić złe intencje innych, a także wymierzyć karę tym, którzy nie mają litości dla słabszych. Aktorzy Teatru Groteska otworzyli wrota do krainy czarów. Zobaczyliśmy aktorów w żywym planie w kolorowych kostiumach i maskach, a także fantazyjne, pięknie animowane lalki. Wartka akcja i zaskakujące zakończenie – wszystko w bajkowej scenografii i w rytm porywającej muzyki. Pomysłowe piosenki i zaklęcia  sprawiły, że nie tylko młodzi widzowie,   ale i ci trochę starsi  dali się porwać magii teatralnego świata. Historia z morałem, która uczy odwagi posiadania własnego zdania i stawania w obronie innych, opowiedziana w sposób lekki i zabawny, a jednak skłaniająca do refleksji…

Skip to content