Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP DLA SZKÓŁ XVII
6 listopada 2014

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP DLA SZKÓŁ XVII

6 listopada uczniowie gimnazjum obejrzeli kolejny spektakl w ramach projektu Internetowy Teatr dla Szkół TVP. Tym razem było to przedstawienie „Dziób w dziób” w wykonaniu Teatru „Baj Pomorski” z Torunia.

No Valid Folder Selected

Opowieść rozgrywa się pomiędzy blokami wśród zaślepioną pragnieniem władzy gromadą gołębi i ich chęcią dominacji na podwórku, kotem, który jest odwiecznym wrogiem ptaków i małym wróbelkiem szukającym swojej wspólnoty. I to właśnie, ten najmniejszy i najwrażliwszy, ratuje gołębie z opresji i uczy ptaki, czym jest prawda, przyjaźń, oddanie i honor.  Koordynatorzy projektu : M.Hajduk, A.Nalepa-Proszowska

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content