Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home OLIGOKATECHEZA
OLIGOKATECHEZA

MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2015/2016

Email Drukuj PDF

23 czerwca  2016 r.  uczniowie, rodzice oraz  nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli we Mszy świętej na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2015/2016. Msza święta odbyła się w kościele pod wezwaniem Ducha Świętego w Dębicy.

Więcej…
 

8 CZERWCA 2016 R. WYCIECZKA DO ŁAGIEWNIK

Email Drukuj PDF

Uczniowie z klasy II/III GUZ B, II/III GUZ C i I PA byli na wycieczce w Łagiewnikach.

Więcej…
 

NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ - BIERZMOWANIE 2016

Email Drukuj PDF

W dniu 9 maja 2016 r. 10 uczniów naszej szkoły otrzymało z rąk J.E. Księdza Biskupa Leszka Leszkiewicza dary Ducha Świętego.

Więcej…
 

UROCZYSTY DZIEŃ KOMUNII

Email Drukuj PDF

Uroczystość Pierwszej Komunii świętej naszych uczniów: Karoliny, Natalii, Wiktorii, Jakuba, Kamila i Konrada  odbyła się  5 maja 2016r. w Kościele p.w. Ducha Świętego w Dębicy.

Więcej…
 

II SZKOLNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II

Email Drukuj PDF

W dniach od 7 do 8 kwietnia  2016 r. odbył się na terenie naszej placówki II Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II . Konkurs został przeprowadzony w związku z 11 rocznicą śmierci tego Świętego . Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Gimnazjum rozwiązywali test z zakresu wiedzy o życiu i pontyfikacie Wielkiego Papieża Świętego Jana Pawła II .

Nagrodzeni Uczniowie:  I miejsce:  Przemysław Kupiec, II miejsce: Jagoda Jakubek, III miejsce: Krzysztof Knot. Organizator: M.Hajduk

 

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2016

Email Drukuj PDF

W dniach 7,8,9 marca 2016 r. w naszej szkole trwały Rekolekcje Wielkopostne. Hasłem przewodnim tegorocznych spotkań było Miłosierdzie Boże. W czasie tegorocznych rozważań rekolekcyjnych przypominaliśmy sobie co znaczy być miłosiernym, jakie są uczynki miłosierdzia co do duszy i co do ciała i jak należy je wypełniać w życiu codziennym   

Więcej…
 

KONKURS PLASTYCZNY " JAN PAWEŁ II RYCERZ NIEPOKALANEJ"

Email Drukuj PDF

Na przełomie października i listopada 2015 roku w Naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod hasłem " Jan Paweł II Rycerz  Niepokalanej ".

Więcej…
 

MSZA ŚWIĘTA - ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2015/2016

Email Drukuj PDF

11 września 2015 roku uczniowie, rodzice oraz nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2015/2016 w kościele p.w. Matki Bożej Anielskiej w Dębicy.

Więcej…
 

MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2014/2015

Email Drukuj PDF

24 czerwca  2015r w uroczystość  Narodzenia Jana Chrzciciela  uczniowie, rodzice oraz  nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli we mszy świętej na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2014/2015. Msza święta odbyła się w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Anielskiej.

Więcej…
 

I SZKOLNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II

Email Drukuj PDF

W dniach od 18 do 21 maja 2015 r. odbył się na terenie naszej placówki I Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II . Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy rozwiązywali test z zakresu wiedzy o życiu i pontyfikacie Wielkiego Papieża Świętego Jana Pawła II .

Nagrodzeni Uczniowie:  I miejsce:  Kamil Kantor, II miejsce: Jagoda Jakubek, III miejsce: Waldemar Bełzo. Organizator: M.Hajduk

 


Strona 2 z 4

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk