Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home OLIGOKATECHEZA
OLIGOKATECHEZA

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2018 - "OLIMPIADA Z JEZUSEM'

Email Drukuj PDF

W dniach 14,15,16 marca 2018 r. w naszej szkole trwały Rekolekcje Wielkopostne. Na tegorocznych spotkaniach odbyła się "Olimpiada z Jezusem".

 
Więcej…
 

MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2016/2017

Email Drukuj PDF

19 czerwca  2017 r.  uczniowie, rodzice, Dyrekcja oraz nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli we Mszy świętej na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2016/2017.


Więcej…
 

III SZKOLNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II

Email Drukuj PDF

W maju 2017 r. odbył się na terenie naszej placówki III  Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II . Uczniowie  Szkoły Podstawowej i Gimnazjum rozwiązywali test z zakresu wiedzy o  życiu Papieża Świętego Jana Pawła II . Celem konkursu było upamiętnienie postaci papieża i popularyzacja jego dziedzictwa wśród społeczności szkolnej. Organizator: M.Hajduk

 

OLIMPIADA WIEDZY O JANIE PAWLE II

Email Drukuj PDF

W dniach 18 i 19 maja  2017 r. odbył się na terenie naszej placówki Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II.  Uczniowie Gimnazjum rozwiązywali test z zakresu wiedzy o życiu i pontyfikacie Wielkiego Papieża Świętego Jana Pawła II .

Zwycięzcy to :  I miejsce:  Przemysław Kupiec, II miejsce: Michał Zaborowski , III miejsce: Patrycja Studzińska.  Organizator: M.Hajduk

 

REKOLEKCJE 2017 - FATIMA 100

Email Drukuj PDF

W dniach 5,6,7 kwietnia  2017 r. w naszej szkole trwały Rekolekcje Wielkopostne. Hasłem przewodnim tegorocznych spotkań było stulecie Objawień Matki Bożej fatimskiej. W czasie tegorocznych rozważań rekolekcyjnych przypominaliśmy sobie Orędzie Fatimskie, które wezwało i nadal wzywa nas do nawrócenia, modlitwy i pokuty i ofiarowania się Niepokalanemu Sercu Maryi oraz otaczania miłością Ojca Świętego. 

 
Więcej…
 

ROZSTRZYGNIĘCIE I DIECEZJALNEGO PLASTYCZNEGO KONKURSU RELIGIJNEGO "PRZYPOWIEŚCI PANA JEZUSA"

Email Drukuj PDF

Z wielką radością informujemy, że Konkurs plastyczny "Przypowieści Pana Jezusa" cieszył się dużym zainteresowaniem. Jury konkursowe w składzie: Małgorzata Hajduk, ks. Hubert Komoniewski, Anna Nalepa-Proszowska, Monika Solarska- Cieśla, Karina Watoła po wnikliwym zapoznaniu się z nadesłanymi pracami postanowiło nagrodzić prace następujących osób: Oskar Bulas, Natalia Hołota,Kinga Pach, Robert Płoch, Adam Zarychta, Monika Żabówka.

 

DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ - BIERZMOWANIE 2017

Email Drukuj PDF

W dniu 8 marca  2017 r. 7 uczniów naszej szkoły otrzymało z rąk J.E. Księdza Biskupa Stanisława Salaterskiego dary Ducha Świętego. Do bierzmowania przystąpili uczniowie: Oskar Głodek, Patryk Janora, Janusz Synowiecki, Mateusz Warzecha, Dominik Wnęk, Kamil Wójcik i Michał Zaborowski. Młodzież do przyjęcia sakramentu została przygotowana przez p. Małgorzatę Hajduk i ks. Huberta Komoniewskiego.

Więcej…
 

MSZA ŚWIĘTA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2016/2017

Email Drukuj PDF

12 września 2016 roku uczniowie, rodzice, Dyrekcja oraz nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2016/2017 w kościele p.w. Matki Bożej Anielskiej w Dębicy.

Więcej…
 

MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2015/2016

Email Drukuj PDF

23 czerwca  2016 r.  uczniowie, rodzice oraz  nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli we Mszy świętej na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2015/2016. Msza święta odbyła się w kościele pod wezwaniem Ducha Świętego w Dębicy.

Więcej…
 

8 CZERWCA 2016 R. WYCIECZKA DO ŁAGIEWNIK

Email Drukuj PDF

Uczniowie z klasy II/III GUZ B, II/III GUZ C i I PA byli na wycieczce w Łagiewnikach.

Więcej…
 


Strona 1 z 3

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk