Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home ZAJĘCIA PRAKTYCZNE POZA SZKOŁĄ
Zajęcia praktyczne poza szkołą

SEZAMIE - OTWÓRZ SIĘ !

Email Drukuj PDF

Dnia 8 grudnia 2016 roku wraz z przekroczeniem progu orientalnej restauracji "Czarny sezam" przez uczniów klas I PB i II PA otworzyły się drzwi do baśniowego świata wraz z całą obfitością azjatyckich smaków.

Więcej…
 

ORGANIZOWANIE URODZIN W BERGAMOTCE

Email Drukuj PDF

Dnia 28 października 2016 r. uczennice klasy III PC, po praktykach w restauracji, garmażerni i hotelu  miały okazję zdobyć kolejną umiejętność: organizowania przyjęcia okolicznościowego.

Więcej…
 

WYJŚCIE DO FRYZJERA

Email Drukuj PDF

Dnia 18.10.2016r klasa II/ III Pa "ł" w ramach preorientacji zawodowej udała się do pobliskiego zakładu fryzjerskiego. Marcin i Łukasz zostali ostrzyżeni. Reszta klasy oglądała czynności wykonywane przez Panią fryzjerkę. Agnieszka, zachęcona przez Panią używała lakieru, aby utrwalić fryzurę. Uczniowie nauczyli się czekać na swoją kolej w zakładzie usługowym. Cała ta "wyprawa" okazała się dla całej klasy bardzo ciekawa i pouczająca.

 

PREORIENTACJA ZAWODOWA W NALEŚNIKARNI

Email Drukuj PDF

Dnia 26. 10. 2016 r. uczniowie klasy I PB brali udział w preorientacji zawodowej w "Naleśnikarni" przy ul. Rynek 32 w Dębicy. Celem zajęć było przygotowanie sali na przyjęcie klientów.

Więcej…
 

PRAKTYKA HOTELARSKO-GASTRONOMICZNA

Email Drukuj PDF

W nowym roku szkolnym 2015/2016 uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy w ramach realizacji programu edukacyjno - wychowawczego "DOBROSTAN" rozpoczęli praktyki w LORDZIE i STEKHOUSIE. W hotelu i w restauracji mogą poznać pracę "od kuchni"; nauczyć się nakrywać do stołu, polerować i segregować sztućce, wykonywać prace porządkowe, a także lepić pierogi, zawijać gołąbki, obierać warzywa i owoce. Wszyscy praktykanci są dumni, że mają okazję uczyć się pracy w gastronomii i hotelarstwie od najlepszych w mieście - na otwartym rynku pracy. Organizatorem i opiekunem praktyk jest Bogusława Strzyż.

Praktyka w STEKHOUSIE

Praktyka w LORDZIE

 


Strona 6 z 6

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk