Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home ZAJĘCIA PRAKTYCZNE POZA SZKOŁĄ
Zajęcia praktyczne poza szkołą

ANDRZEJKOWE STYLIZACJE CD.

Email Drukuj PDF

Tak jak obiecałam uczennicom ,  22 listopada 2016 r. , ponownie odwiedziłyśmy "ZAKŁAD FRYZJERSKI" przy ulicy Krakowskiej 75 . Pełne nadziei na "dobrą zabawę" Anna , Dorota i Kamila zdecydowały się na mycie włosów ,odpowiednie do ich rysów twarzy strzyżenie oraz ułożenie fryzury. Andrzejki szkolne tuż , tuż...więc dobre rady od profesjonalisty,  dzisiaj bardzo cenione i wyczekiwane. Anna

Dorota Kamila Po wizycie w zakładzie fryzjerskim

Więcej…
 

ANDRZEJKOWE STYLIZACJE

Email Drukuj PDF

Przed zakładem fryzjerskim

15 listopada 2016 r. klasa III PC , w ramach preorientacji zawodowej, odwiedziła ?ZAKŁAD FRYZJERSKI? przy ulicy Krakowskiej 75 .Tam , dziewczynki korzystając z ogromnej życzliwości fryzjerki pani IWONY  PODRAZY , pogłębiły swoją wiedzę z zakresu pielęgnacji włosów.

Joanna

Patrycja Paulina Po wizycie w zakładzie fryzjerskim

Więcej…
 

SEZAMIE - OTWÓRZ SIĘ !

Email Drukuj PDF

Dnia 8 grudnia 2016 roku wraz z przekroczeniem progu orientalnej restauracji "Czarny sezam" przez uczniów klas I PB i II PA otworzyły się drzwi do baśniowego świata wraz z całą obfitością azjatyckich smaków.

Więcej…
 

ORGANIZOWANIE URODZIN W BERGAMOTCE

Email Drukuj PDF

Dnia 28 października 2016 r. uczennice klasy III PC, po praktykach w restauracji, garmażerni i hotelu  miały okazję zdobyć kolejną umiejętność: organizowania przyjęcia okolicznościowego.

Więcej…
 

WYJŚCIE DO FRYZJERA

Email Drukuj PDF

Dnia 18.10.2016r klasa II/ III Pa "ł" w ramach preorientacji zawodowej udała się do pobliskiego zakładu fryzjerskiego. Marcin i Łukasz zostali ostrzyżeni. Reszta klasy oglądała czynności wykonywane przez Panią fryzjerkę. Agnieszka, zachęcona przez Panią używała lakieru, aby utrwalić fryzurę. Uczniowie nauczyli się czekać na swoją kolej w zakładzie usługowym. Cała ta "wyprawa" okazała się dla całej klasy bardzo ciekawa i pouczająca.

 


Strona 5 z 6

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk