Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home ZAJĘCIA PRAKTYCZNE POZA SZKOŁĄ
Zajęcia praktyczne poza szkołą

UCZNIOWIE SPDP NA TARGACH PRACY

Email Drukuj PDF

Dnia 5 kwietnia 2017 r. na zaproszenie Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego uczniowie klas III PC, III PD oraz III PBł - kończący naukę w SPdP udali się na Targi Pracy.

Więcej…
 

WIZYTA W ZAKŁADZIE FRYZJERSKIM

Email Drukuj PDF

Dnia 28 marca 2017r. klasa II/III Pa "Ł" razem z wychowawczynią - p. M. Szerszeń odwiedziła zakład fryzjerski przy ul. Matejki w Dębicy w ramach preorientacji zawodowej. Była to już kolejna nasza wizyta w tym roku szkolnym więc uczniowie byli już bardziej oswojeni z tym, co się w zakładzie fryzjerskim dzieje. Wszyscy skorzystali ze strzyżenia. Cieszyli się nowymi fryzurami i potrafili się odpowiednio zachować.


 

W CUKIERNI I KWIACIARNI

Email Drukuj PDF


Dnia 16 lutego 2017 r. do cukierni MAESTRO przy ul. Krakowskiej 30 w Dębicy wyruszyła klasa II PA, by poznać tajniki pracy cukiernika. Po obejrzeniu gablot pełnych ciast, ciasteczek, tortów oraz koszów z pączkami, półmisków z faworkami uczniowie skusili się na rogaliki z powidłami.

Więcej…
 

W GOŚCIŃCU DĘBICKIM - GOŚCINNIE

Email Drukuj PDF

"GOŚCINIEC DĘBICKI" przy ul. Krakowskiej 74 był kolejnym miejscem preorientacji zawodowej uczniów klasy I PB, którzy 15 lutego 2017 r. chcieli poznać pracę recepcjonisty, obsługi hotelu oraz baristy.

Więcej…
 

W NOWOCZESNEJ PRALNI

Email Drukuj PDF


Jak działa przyszpitalna pralnia uczennice klasy III PC dowiedziały się odwiedzając 10 lutego 2017 r. Magazyn Pościeli Czystej. Poznały nowoczesne centrum monitoringu i sortowania piżam, bielizny, fartuchów oraz odzieży personelu medycznego.

Więcej…
 


Strona 4 z 6

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk