Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

artystyczne

VI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ"

Email Drukuj PDF

Dnia 26 listopada 2019r. w Starostwie Powiatowym w Dębicy odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Moje spotkania z przyrodą". W tym roku laureatami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły. II miejsce w kategorii klas młodszych szkół podstawowych zdobył Dominik Ziomek, również II miejsce w kategorii klas starszych szkół podstawowych otrzymała Monika Erazmus. Ponadto wyróżniono prace: Patrycji Świątek, Mateusza Kontrabeckiego i Sylwii Wojtuły.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "BAŃKOWICE MYDLANE"

Email Drukuj PDF

W dniu 25 października 2019 roku w Zespole Szkół w Pustyni odbyło się rozstrzygnięcie VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na ilustrację utworu "Bańkowice mydlane". Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Julia Sikora, która zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Rozdanie nagród poprzedziła barwna oprawa muzyczno-słowna w trakcie, której zostały przedstawione fragmenty twórczości Wandy Chotomskiej - patrona szkoły. Uroczystość w miłej atmosferze została zakończona poczęstunkiem przybyłych gości.

KONKURS CZYTELNICZY W RZESZOWIE

Email Drukuj PDF

III REGIONALNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY ze SPEKTRUM AUTYZMU I ZESPOŁEM ASPERGERA "Niebieskie Motyle 2018" w JAROSŁAWIU

RECYTACJA JAGODY WYRÓŻNIONA

Email Drukuj PDF

Jedną z laureatek XI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Szkół Specjalnych, który odbył się dnia 13 marca 2018 r. w Jaśle została JAGODA JAKUBEK - uczennica Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Dębicy. Otrzymała specjalne wyróżnienie "za szczególnie piękną recytację wiersza, osobowość sceniczną i ciekawą interpretację tekstu". Kolejni uczestnicy: TOMASZ MĄDRO - uczeń szkoły podstawowej oraz gimnazjalIści: MATEUSZ KONTRABECKI i BARTŁOMIEJ PUZON otrzymali nagrody i dyplomy "za dobre opanowanie tekstu, piękną recytację wiersza, odwagę i występ na scenie". Opiekę artystyczną nad recytatorami z Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy sprawowała p. Bogusława Strzyż. Konkurs pod hasłem: "Podróże małe i duże" uświetniła grupa przedszkolaków, prezentując tańce z różnych zakątków Europy oraz wolontariusze z jasielskiego liceum.

Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk