Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home DLA RODZICÓW
Dla Rodziców

Elektrośmieci zagrożeniem dla środowiska

Email Drukuj PDF

Elektrośmieci zagrożeniem dla środowiska - publikacja.

 
 

DODATKOWE DNI WOLNE

Email Drukuj PDF

Na podstawie § 3 Rozporządzenia MEN z dnia 5 października 2010 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego, w związku z § 1 ust.3 cytowanego rozporządzenia (DzU z 2010 r. Nr 186, poz.1245) informuję o ustaleniu dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2015/2016:
2 maja 2016 r. (poniedziałek)
27 maja 2016 r. (piątek)

 

RECEPTA NA ZDROWIE - DLA RODZICÓW

Email Drukuj PDF

Pani Agnieszka Wielopolska - fito terapeutka i właścicielka sklepu zielarsko - medycznego podczas spotkania w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy zapoznała rodziców ze sposobami zdrowszego, alternatywnego żywienia dzieci i młodzieży.

Więcej…
 

BEZPIECZEŃSTWO DZIECI I MŁODZIEŻY PODCZAS PRAC POLOWYCH ORAZ WYPOCZYNKU NA WSI

Email Drukuj PDF

Drodzy Rodzice! Z badań Instytutu Medycyny Wsi oraz z raportów policji wynika, iż każdego lata wzrasta liczba wypadków, których ofiarami stają się dzieci i młodzież. Najczęściej są to mieszkańcy wsi, gdzie latem trwają prace polowe, ale zdarzają się również przypadki okaleczeń dzieci wypoczywających na wsi. Rola bezpieczeństwa dziecka jest bardzo ważna. Często zdarza się, że już dzieci w wieku przedszkolnym potrafią uruchamiać maszyny rolnicze. Niedopuszczalne jest jednak, żeby je obsługiwały, ponieważ przy pracach w gospodarstwie nietrudno o nieszczęście. Małe dzieci muszą być świadome, iż są prace, których wykonywać nie powinny, bo zwyczajnie do nich nie dorosły. Mają za mało sił, brakuje im wyobraźni, doświadczenia, nie potrafią właściwie ocenić niebezpieczeństwa, przewidzieć skutków swoich poczynań.

Więcej…
 
Więcej artykułów…


Strona 1 z 2

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk