Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home Klub Absolwenta
Klub Absolwenta

SPOTKANIE PEŁNE WSPOMNIEŃ

Email Drukuj PDF

Dnia 6 października 2016 roku odbyło się spotkanie byłych uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy oraz ich rodziców w ramach KLUB ABSOLWENTA w niezwykle klimatycznym miejscu, jakim okazała się kawiarnia KAFEJA 29.
Rozmowy przy kawie, herbacie, ciasteczkach i przekąskach o najmilszych chwilach spędzonych w naszej szkole ilustrowane zdjęciami z wycieczek, występów, zawodów miały nostalgiczny, wspomnieniowy charakter. Sprawiły, że łezka zakręciła się w niejednym oku...

Wszyscy wyrazili chęć do kolejnych spotkań podczas wyjazdów i uroczystości szkolnych. Pamiątkowe zdjęcia z tego sympatycznego wieczoru przesłała Beata Kmiecik.

 

SPOTKANIE ABSOLWENTÓW

Email Drukuj PDF


Serdecznie zapraszam absolwentów naszej szkoły wraz z rodzicami, opiekunami na wspomnieniowe spotkanie przy ognisku w Zawadzie dnia 06. 10. 2016 r. - w czwartek o godzinie 16.00.

Na miejsce można dojechać autobusem nr 2 (o 15.35 z dworca PKP) lub samochodem do przystanku Zawada - Kościół, następnie trzeba przejść drogą powyżej kościoła i skręcić w prawo.
Jest tam mały placyk z miejscem do grillowania oraz z zadaszoną altanką z ławeczkami i stolikami.
Zadbam o drewno i węgiel drzewny, jabłka i ziemniaki do pieczenia, natomiast proszę o zaopatrzenie się we własnym zakresie w pieczywo, kiełbaski, ryby, napoje etc..według upodobania i stosowanej diety.

Dobry humor i wspaniała atmosfera gwarantowana.

Czekam na Państwa i serdecznie zapraszam.

Bogusława Strzyż

 

Ze względu na deszczową pogodę spotkanie absolwentów odbędzie się w kawiarni KAFEJA przy ul. Kolejowej 29 w Dębicy o godz. 16.30 przy herbacie, kawie, etc...

Można przynieść pamiątkowe zdjęcia ze szkoły.

Zapraszam.

Bogusława Strzyż

 

Klub Absolwenta

Email Drukuj PDF

Od lutego 2015 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy działa Klub Absolwenta założony z myślą o uczniach, którzy ukończyli edukację w naszej placówce, ale chętnie do niej wracają wspomnieniami. Tęsknią za swoimi kolegami, koleżankami i nauczycielami. Chcieliby nadal uczestniczyć w życiu szkoły, brać udział w uroczystościach, konkursach etc? Odwiedzają więc swoją szkołę  i przypominają o sobie, o swoich sukcesach, trudnościach, większych i  mniejszych zwycięstwach.Z myślą o nich właśnie utworzono Klub Absolwenta, którego pomysłodawcą i opiekunem jest Bogusława Strzyż.
Zapraszamy więc naszych dawnych uczniów i podopiecznych do dzielenia się z nami swoimi radościami i zmartwieniami w dorosłym życiu podczas odwiedzin w szkole.

 stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk