Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home PROJEKTY / PROGRAMY
Projekty / Programy

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ XXVIII

Email Drukuj PDF

Po raz kolejny w tym roku w ramach projektu Internetowy Teatr dla Szkół TVP uczniowie gimnazjum obejrzeli  spektakl ,, Chodź na słówko" z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Więcej…
 

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP XXVII

Email Drukuj PDF

10 października 2016 uczniowie naszej szkoły w ramach Internetowego Teatru dla szkół TVP obejrzeli  wyjątkową historię o rycerzu poszukującym konia i koniu chcącym odszukać swojego rycerza. Organizatorzy p. A. Nalepa - Proszowska, p. M.Hajduk, p. M.Król - Moździerz, p. M.Solarska-Cieśla, p.K. Lewtak.

Więcej…
 

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP XXVI

Email Drukuj PDF

19 września 2016 r. uczniowie naszej szkoły już po raz dwudziesty szósty uczestniczyli w projekcie Internetowy Teatr dla Szkół.  Obejrzeliśmy spektakl Tajemnica Wesołego Miasteczka przygotowany przez  aktorów Teatru  Arlekin w Łodzi.

Więcej…
 

MISTRZOWIE NA CZERWONYM DYWANIE

Email Drukuj PDF

W grudniu 2015 roku zakończył się Projekt Mistrzowie - Mistrzom, którego celem było promowanie pozytywnego wizerunku osób z niepełnosprawnością intelektualną. Przez 13 miesięcy uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum i SPdP podejmowali  różnorodne działania w nietypowych miejscach i sytuacjach wraz z mistrzami ze świata muzyki, coachingu, medycyny, teatru, opery, tańca, karate, zapasów, pożarnictwa, czy też sztuk plastycznych i kulinarnych.

Więcej…
 

"MYJ RĘCE - NIE ZJADAJ ZARAZKÓW !" 24.11.2015 R..

Email Drukuj PDF

Pod takim hasłem odbyły się warsztaty poświęcone higienie rąk. Szkoła jest doskonałym środowiskiem dla zarazków, które przez dotyk bez trudu rozprzestrzeniają się między dziećmi.

Więcej…
 

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ XXV

Email Drukuj PDF

23 listopada 2015 r. już dwudziesty piąty raz uczniowie naszej szkoły w ramach projektu Internetowy Teatr dla Szkół obejrzeli spektakl transmitowany z Teatru "Maska" w Rzeszowie pt: " Historia Śnieżki".

Więcej…
 

PROGRAM "ŻYCIE BEZ PRÓCHNICY"

Email Drukuj PDF

W dniu 13 listopada w ramach programu ,,Życie bez próchnicy" klasy II/III Guz B oraz III PE uczestniczyły w pogadance  tematycznej  przeprowadzanej  przez   naszą  pielęgniarkę szkolną.

Więcej…
 

KONKURS PLASTYCZNY "ŻYJĘ ZDROWO I AKTYWNIE"

Email Drukuj PDF

W ramach programu ,,Tydzień Dobrego chleba i zdrowego stylu życia" dla klas szkoły podstawowej został przeprowadzony konkurs plastyczny pt. ,,Żyję zdrowo i aktywnie" wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Organizatorzy konkursu: A.Nalepa - Proszowska, M. Hajduk

 

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Email Drukuj PDF

Jest na świecie tyle rzeczy,

za które nie można zapłacić

żadnymi pieniędzmi,

tylko radością, pamięcią

i słowem "d z i ę k u j e m y".

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, Opiekunom za pomoc w realizacji zdrowego śniadania w ramach programu ,,Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia" . Okazana przez Państwa hojność i  dobroć naszym uczniom jest dowodem na to, że nigdy nie pozostajemy osamotnieni w naszych codziennych zmaganiach, że zawsze możemy na Państwa liczyć.


"D Z I Ę K U J E M Y "

Organizatorzy

 

 


Strona 2 z 12

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk