Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home PROJEKTY / PROGRAMY
Projekty / Programy

AKADEMIA ZDROWEGO UCZNIA - ZDROWE ŻYWIENIE I HIGIENA OSOBISTA

Email Drukuj PDF

20 października 2014 roku odbyło się pierwsze spotkanie uczestników Akademii Zdrowego Ucznia. Klasy 4,5,6 r.n. i II GA "wybrały się"  w podróż do Krainy Pełnej Zdrowia.

Więcej…
 

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP XVI

Email Drukuj PDF

3 października 2014 roku w ramach Internetowego Teatru dla Szkół TVP uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum obejrzeli spektakl pt: ROBALE w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora KUBUŚ z Kielc.

Więcej…
 

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ XV

Email Drukuj PDF

23 września 2014r. w ramach Internetowego Teatru dla Szkół uczniowie Szkoły Przysposabiającej do pracy obejrzeli  muzyczny spektakl pt."TU-WIM" w wykonaniu Teatru Powszechnego w Łodzi.

Więcej…
 

AKADEMIA ZDROWEGO UCZNIA

Email Drukuj PDF

W roku szkolnym 2014/2015 w terminie od 1 października 2014 roku do 31 maja 2015 roku będzie realizowany - na podstawie "Programu Przedszkolak Pełen Zdrowia"-  program "Akademia Zdrowego Ucznia". Wezmą w nim udział klasy 4,5,6 r.n. i II gimnazjum. Celem programu jest budowa stałych i dobrych nawyków u uczniów - zdrowe żywienie, z naciskiem na motywy Eko oraz aktywność.  Koordynatorzy programu: M.Hajduk, A.Nalepa-Proszowska, K.Lewtak.

Więcej…
 

PROGRAM WYCHOWAWCZY SZKOŁY "KSZTAŁTUJEMY DOBRE NAWYKI"

Email Drukuj PDF

Program Wychowawczy Szkoły "Kształtujemy Dobre Nawyki". Zadania szczegółowe na rok szkolny 2014 - 2015

Więcej…
 

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP XIV

Email Drukuj PDF

12 września 2014r. w naszej szkole, w ramach  Internetowego Teatru TVP dla Szkół odbyła się pierwsza premiera w tym roku szkolnym.  Na sam początek przygotowano "Krawca Niteczkę" w wykonaniu Śląskiego Teatru Lalki i Aktora "Ateneum".  Przedstawienie obejrzeli uczniowie Gimnazjum.


Więcej…
 

"JAKI JESTEM NAPRAWDĘ"

Email Drukuj PDF

Z radością informujemy, iż grupa nieformalna ''Załoga" działająca pod auspicjami Stowarzyszenia "Z Potrzeby Serca" zakwalifikowała się do realizacji projektu Akademii Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne.

Więcej…
 

PIERWSZA PREMIERA W INTERNETOWYM TEATRZE DLA SZKÓŁ

Email Drukuj PDF

W roku szkolnym 2014/2015 będzie kontynuowany projekt INTERNETOWEGO TEATRU TVP DLA SZKÓŁ. Ideą tego projektu jest dotarcie z kulturą i sztuką do dzieci i młodzieży przy wykorzystaniu szerokopasmowego Internetu.

Więcej…
 

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY AKADEMIA DOJRZEWANIA

Email Drukuj PDF

Dziewczęta z klas gimnazjalnych i szkoły przysposabiającej do pracy uczestniczyły w warsztatach w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Akademia dojrzewania".

Więcej…
 


Strona 9 z 12

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk