Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home PROJEKTY / PROGRAMY
Projekty / Programy

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ

Email Drukuj PDF

Informujemy, że w naszej szkole rozpoczął się cykl spotkań w ramach Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Zdrowotnej Dla Dziewcząt "Akademia Dojrzewania".

Więcej…
 

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PROFILAKTYKI "PROBLEM Z GŁOWY"

Email Drukuj PDF

Problem wszawicy nigdy nie przestał być aktualny. Z różnym natężeniem pojawia się on w placówkach edukacyjnych. Zarażenie wszami głowowymi może przytrafić się każdemu. Rozprzestrzenianiu się zakażenia sprzyjają duże skupiska ludzkie, a możliwości jej przenoszenia są bardzo różnorodne.

Więcej…
 

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP XX

Email Drukuj PDF

24 lutego 2015 roku  w ramach Internetowego Teatru dla Szkół uczniowie naszej szkoły już po raz dwudziesty mogli obejrzeć kolejne przedstawienie. Tym razem przygotowano spektakl pt "PACAN - HISTORIA O MIŁOŚCI" w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Lalek.

Więcej…
 

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ IV - "DOBRZE WIDZĘ".

Email Drukuj PDF

23 lutego 2015 roku uczniowie klas 4,5,6 r.n. i II GUZ A wzięli udział w kolejnym spotkaniu programu profilaktycznego "Smok Mądragon daje radę".  Tematem spotkania był nasz wzrok.

Więcej…
 

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ - DOBRZE WIDZĘ

Email Drukuj PDF

23 lutego 2015 roku klasy 4,5,6 r.n. i II GUZ A będą uczestniczyć w czwartym spotkaniu projektu profilaktycznego "Smok Mądragon daje radę". Tematem spotkanie będzie znaczenie wzroku dla naszego bezpieczeństwa. Organizatorzy: M.Hajduk, K.Lewtak.

 

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ TVP - I PREMIERA W NOWYM ROKU KALENDARZOWYM

Email Drukuj PDF

Już 24 lutego 2015 roku  w ramach Internetowego Teatru dla Szkół kolejna premiera. Tym razem przygotowano spektakl pt "PACAN - HISTORIA O MIŁOŚCI" w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Lalek . Serdecznie zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej. Organizatorzy.

 

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ III - MÓJ PRZYJACIEL POLICJANT

Email Drukuj PDF

29 stycznia 2015 roku klasy 4,5,6 r.n. i II GUZ A brały udział w 3 spotkaniu programu profilaktycznego "Smok Mądragon daje radę" realizowanego przez p.M.Hajduk i p.K.Lewtak. Uczniowie zapoznali się z pracą policjanta i jego umundurowaniem.

Więcej…
 

AKADEMIA CZYSTYCH RĄK CAREX - 30 STYCZNIA 2015R.

Email Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa przy ZSS w Dębicy przystąpiła do ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Akademia Czystych Rąk Carex". Jego głównym celem jest przekazanie dzieciom podstawowej wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowia, a także wyrobienie w nich prawidłowych nawyków związanych z higieną rąk.

Więcej…
 

HIGIENA RĄK - WARSZTATY - 30 STYCZNIA 2015 R.

Email Drukuj PDF

"Higiena rąk" - warsztaty w ramach szkolnego programu wychowawczego "Kształtujemy Dobre Nawyki". Głównym celem kolejnego spotkania było kształtowanie nawyków dbania o higienę rąk.

Więcej…
 


Strona 6 z 12

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk