Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home PROJEKTY / PROGRAMY
Projekty / Programy

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ XXIII

Email Drukuj PDF

3 czerwca 2015 ROKU w ramach projektu Internetowy Teatr TVP dla Szkół  uczniowie naszej  szkoły obejrzeli  ostatni w tym roku szkolnym spektakl "PRĘCIK" z Teatru Baj Pomorski w Toruniu.

Więcej…
 

KALENDARZ MISTRZÓW - STYLOWO

Email Drukuj PDF

W ramach projektu "Mistrzowie - Mistrzom" pod koniec maja 2015 roku w Galerii RAJ Patrycja Bandyk i Basia Bazuła, w nagrodę za aktywne uczestnictwo w Akademii Dojrzewania miały zorganizowane spotkanie ze stylistką - p. Anną Pazdan.Te wyjątkowe - bezpłatne konsultacje polegały na profesjonalnej analizie kolorystycznej, na nauce dobierania odzieży do typu sylwetki oraz do okoliczności. Sklep TOP SECRET oferujący całą gamę ubrań wizytowych i sportowych umożliwił nam wykonanie zdjęć.


Więcej…
 

PROJEKT MISTRZOWIE - MISTRZOM

Email Drukuj PDF

Zgodnie z klasyczną definicją W.H. Kilpatricka  "projekt to odważne, planowe działanie, wykonywane całym sercem w środowisku społecznym". O jego powodzeniu decyduje zmiana w sposobie myślenia, w prezentowanych postawach oraz w relacjach emocjonalnych jednostki z otoczeniem. I taki właśnie charakter ma projekt MISTRZOWIE - MISTRZOM  realizowany z uczniami Szkoły Podstawowej nr 7, Gimnazjum nr 6 oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy w ZSS Dębicy.

Więcej…
 

AKADEMIA ZDROWEGO UCZNIA - SAŁATKA JARZYNOWA

Email Drukuj PDF

Uczestnicy programu Akademia Zdrowego Ucznia klasy 4,5,6 r.n. i II Guz A  udali się do Krainy Aktywności, w której dowiedzieli się na czym polega praca kucharza i jakich zasad powinien przestrzegać, aby jego praca była bezpieczna i higieniczna.

Więcej…
 

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ XII - MISJA ZAKOŃCZONA

Email Drukuj PDF

Program profilaktyczny "Smok Mądragon daje radę" obejmował cykl 12 spotkań.  Na  zakończenie 15 maja 2015 roku  koordynatorki programu M.Hajduk i K.Lewtak wręczyły uczestnikom imienne dyplomy Honorowego Mądraszka.

Więcej…
 

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ XI - PIERWSZA POMOC

Email Drukuj PDF

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że w niektórych okolicznościach trzeba działać szybko i zdecydowanie. Zwłaszcza gdy dojdzie do zranienia, omdlenia, ukąszenia czy poparzenia.  Dzięki właściwej postawie i zachowaniu możemy uratować czyjeś życie. I dlatego 11 maja 2015 roku w XI spotkaniu programu profilaktycznego " Smok Mądragon daje radę" uczniowie klas 4,5,6 r.n. i II Guz A dowiedzieli się co to jest pierwsza pomoc i w jaki sposób jej udzielać potrzebującym. Organizatorzy: M.Hajduk, K.Lewtak  

 

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ X - WZYWANIE PIERWSZEJ POMOCY

Email Drukuj PDF

Uczniowie klas 4,5,6 r.n. i II Guz A wzięli udział w 10 spotkaniu programu profilaktycznego "Smok Madragon daje radę". Tematem spotkania było wzywanie pierwszej pomocy. 


Więcej…
 

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ XXII

Email Drukuj PDF

13 maja 2015 roku w  najnowszej odsłonie Internetowego Teatru TVP dla Szkół uczniowie klas gimnazjalnych i szkoły przysposabiającej do pracy  obejrzeli spektakl " Calineczka-reaktywacja" w reżyserii Adama E. Kwapisza . Przedstawienie zostało przygotowane przez aktorów Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie.

Więcej…
 

AKADEMIA ZDROWEGO UCZNIA - SPOTKANIE Z OGRODNIKIEM

Email Drukuj PDF

20 kwietnia 2015 roku uczniowie klas 4,5,6 r.n. i II Guz a, w ramach realizowanego projektu edukacyjnego " Akademia Zdrowego Ucznia", udali się w podróż do Krainy Aktywności, gdzie "spotkali się z ogrodnikiem".

Więcej…
 


Strona 4 z 12

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk