Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home KONKURSY LAUERACI VI SZKOLNEGO KONKURSU SPRAWNEGO CZYTANIA

LAUERACI VI SZKOLNEGO KONKURSU SPRAWNEGO CZYTANIA

Email Drukuj PDF

Dnia 7 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy odbyła się szósta edycja Szkolnego Konkursu Sprawnego Czytania. Celem konkursu było doskonalenie techniki czytania, wdrażanie do czytania ze zrozumieniem oraz posługiwanie się poprawną polszczyzną. Ze względu na wyrównany poziom uczestników w tym roku wprowadzono dodatkowy trzeci etap: formułowanie odpowiedzi na pytania do wybranego przez uczniów tekstu literackiego. Spośród 17 osób wyłoniono następujących Mistrzów i Wicemistrzów Sprawnego Czytania:

Szkoła Podstawowa kl. 1 - 6:

Maja Szczepańska - Mistrz Szkoły Podstawowej kl. 1 - 6

Szkoła Podstawowa kl. 7 - 8, Gimnazjum:

Bartłomiej Puzon - Mistrz Gimnazjum
Kordian Jurkowski - Wicemistrz Gimnazjum

Szkoła Przysposabiająca do Pracy:

Wiktoria Banaś  - Mistrz Szkoły Przysposabiającej do Pracy
Dawid Czuba - Wicemistrz Szkoły Przysposabiającej do Pracy
Jarosław Maziarka - Wicemistrz Szkoły Przysposabiającej do Pracy
Barbara Papciak - Wicemistrz Szkoły Przysposabiającej do Pracy

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone laureatom na zakończenie roku szkolnego 2018/19. Gratulacje dla  uczestników, nauczycieli i wychowawców, którzy włożyli ogrom pracy w uzyskanie tak znacznego postępu w technice czytania i popularyzowaniu książek wśród dzieci i młodzieży.
Organizatorem konkursu w Szkole Podstawowej była p. Ewelina Dudziak, p. Krystyna Gałat w kl. 7 - 8 Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum. Koordynatorem całego przedsięwzięcia i osobą przeprowadzającą konkurs w Szkole Przysposabiającej do Pracy była p. Bogusława Strzyż. Fotorelację z tego wydarzenia zrealizowała p. Monika Król - Moździerz.

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk