Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home KONKURSY V POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI "POLSCY POECI DLA MAŁYCH I DUŻYCH"

V POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI "POLSCY POECI DLA MAŁYCH I DUŻYCH"

Email Drukuj PDF

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27 V 2019 r. odbędzie Powiatowy Konkurs Recytatorski "Polscy poeci dla Małych i Dużych" zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy, Starostwo Powiatowe w Dębicy we współpracy z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Dębicy. Konkurs adresowany jest do osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Termin zgłoszenia uczestników upływa z dniem 7 V 2019 r. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą uwzględniane. Organizatorzy.

REGULAMIN

ZAŁĄCZNIK 1

ZAŁĄCZNIK 2

ZAŁĄCZNIK 3

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk