Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

0
1
2
3
4
5
6
Home NASZE OSIĄGNIĘCIA sportowe VIII PODKARPACKI MEMORIAŁ SPORTOWY IM. ŚW. JANA PAWŁA II W STALOWEJ WOLI

VIII PODKARPACKI MEMORIAŁ SPORTOWY IM. ŚW. JANA PAWŁA II W STALOWEJ WOLI

Email Drukuj PDF

We wtorek 2 kwietnia 2019 r. w Stalowej Woli odbył już po raz ósmy Podkarpacki Memoriał Sportowy im. J. Pawła II. Uczniowie ZSS również już po raz ósmy wzięli udział w memoriale. Byli to: S. Wojtuła, M. Kontrabecki, J. Maziarka, D Kliś, P. Blicharz, A Wołowiec pod opieką U. Burkat i M. Kramarz. Po uroczystym rozpoczęciu uczestnicy wzięli udział w sztafecie biegowej. Po raz pierwszy w tym roku odbyły się starty na rowerach stacjonarnych. Następnie odbyła się uroczysta Msza święta z błogosławionymi relikwiami J. Pawła II w Kaplicy Studenckiej KUL-u. Wieczorem natomiast zaczęły się zmagania sportowe w wodzie. Zawodnicy mieli trudne zadanie, ponieważ pokonywali jak największą pulę dystansów, które składały się na ilość dni pontyfikatu papieża. Nasi uczniowie dzielnie i ofiarnie podjęli zadanie, za co uhonorowani zostali pamiątkowymi medalami. Imprezie towarzyszyła podniosła atmosfera zwłaszcza, gdy w godzinę śmierci papieża po minucie ciszy wybrzmiała ulubiona pieśń papieża "Barka".

Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk