Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

Home AKTUALNOŚCI Wszystkie artykuły ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019

ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019

Email Drukuj PDF

We wtorek , tj. 5 lutego 2019 r.odbyła się jak każdego roku w naszej szkole zabawa karnawałowa. Wszyscy uczniowie młodsi jak i starsi bawili się razem na sali gimnastycznej.W przerwach od zabawy udawali się na słodki poczęstunek. Przeprowadzono także konkurs "na najładniejszy strój karnawałowy" i wybrano po raz pierwszy w tym roku królową i króla balu. Oceną jury w składzie:p. E. Wąchadło, p. K. Warżel i p. E. Gibek przyznano trzy miejsca następującym  uczniom: I miejsce - W. Baran z kl. 3 r. n. II miejsce -J. Sikora z kl. 6 r. n. III miejsce - A. Romański z kl. 3 r. n. Wyróżnienia zaś przyznano następującym uczniom: A. Krasoń - nauczanie indywidualne, A. Wójcik z kl. 3 r.n., Z. Maduzia z kl. 6,7 r.n. oraz W. Czerepak z kl. II/ III PC Ł. Królową tegorocznego balu karnawałowego została N. Hołota z kl. 6 r. n., a królem uczeń klasy III PA - B. Lada. Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie zostali nagrodzeni słodkimi upominkami, a pozostali uczestnicy tej zabawy poczęstowani cukierkami. Uczniowie świetnie się bawili i panowała prawdziwie karnawałowa atmosfera. Dziękujemy rodzicom, nauczycielom i opiekunom za przygotowanie pięknych strojów karnawałowych dla dzieci.  Organizatorami tej  imprezy były: p. E. Wąchadło, p. M. Sroczyńska, p. K. Gałat, p. E. Dudek, p. A. Nowak - Wilk i p. A. Jurkiewicz.

Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk