Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home AKTUALNOŚCI Wszystkie artykuły DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2019

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2019

Email Drukuj PDF

22 stycznia, jak co roku w naszej szkole została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.Szacownych Gości gorąco i serdecznie przywitała pani wicedyrektor Karina Watoła, która towarzyszyła Babciom i Dziadkom przez cały czas.Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali specjalny program artystyczny, recytowali wiersze, śpiewali, tańczyli i przedstawili jasełka. Dziadkowie ze wzruszeniem oglądali swoje wnuczęta i nagrodzili je gromkimi brawami.

Po części oficjalnej mili goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przy świecach. Wspomnieniom, wzruszeniom i opowieściom nie było końca. Wszyscy Dziadkowie zostali obdarowani świątecznym upominkiem. Z radością i ogromną wdzięcznością opuszczali mury naszej szkoły spoglądając z miłością na swoich wnuków. Było to cudowne spotkanie dla nas wszystkich. Osoby odpowiedzialne za część artystyczną: Danuta Wadas, Małgorzata Hajduk, Monika Madej, Magdalena Szerszeń, Marzena Bziukiewicz, Aneta Żądło, Katarzyna Król, Anita Zachara-Kusek, Andrzej Gruszecki, Anna Podlasek, Elżbieta Opalińska,Natalia Popiela, Ewelina Dudziak, Karolina Warżel, Magdalena Przybycień, Barbara Kołodziej, Anna Chęciek. Osoby odpowiedzialne za przebieg uroczystości Dnia Babci i Dziadka: Ewa Górecka, Ewelina Gibek, Karina Lewtak, Anna Podlasek, Małgorzata Hajduk, Anna Nalepa-Proszowska.

 

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk