Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

Home ZAJĘCIA PRAKTYCZNE POZA SZKOŁĄ PRAKTYKA W HOTELU "MILLENIUM"

PRAKTYKA W HOTELU "MILLENIUM"

Email Drukuj PDF

Uczniowie klas 1PA i 2PA , 20 września 2018 r . uczestniczyli w praktykach z przedmiotu " Prace porządkowe ". Dzięki uprzejmości właściciela p J . Wodzienia , praktyki odbyły się w " HOTELU MILLENIUM ". Będąc pod życzliwą i fachową opieką pracownic hotelu , uczniowie nabyli doświadczeń praktycznych i teoretycznych z zakresu prac porządkowych , związanych z utrzymaniem wysokiego standardu w pokojach hotelowych . Dowiedzieli się jak poprawnie planować etapy pracy , aby efektywnie ją wykonać . Zdobyli wiedzę z zakresu przeznaczenia i bezpośredniego wykorzystania środków czyszczących oraz obsługi urządzeń mechanicznych i elektrycznych , wykorzystywanych w pracach porządkowych. Uczniowie wspominają praktyki w " HOTELU MILLENIUM ", jako najbardziej przyjazne wydarzenie w semestrze.

Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk