Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home AKTUALNOŚCI Wszystkie artykuły SZKOLNY I RODZINNY KONKURS ŚWIĄTECZNY NA "NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ"

SZKOLNY I RODZINNY KONKURS ŚWIĄTECZNY NA "NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ"

Email Drukuj PDF

Pod koniec miesiąca listopada został ogłoszony w naszej szkole szkolny i rodzinny  konkurs świąteczny na: " Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową ".

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 20 grudnia 2018 r.Wzięli w nim udział następujący uczniowie : Nikola Sztorc i Dawid Synowiecki z Zespołu Rewalidacyjno- Wychowawczego, Oliwia Kilian, Mikołaj Dydo, Kacper Klucznik, Sebastian Przybyło, Dominik Ziomek z kl. 2,3 r. n. a, Jakub Fryz i Karol Kuta z kl. 2,3 r. n. b, Wojtek Baran, Artur Romański, Maja Szczepańska, Artur Wójcik z kl. 3 r. n., Patryk Kowal z kl. 5 r.n., Natalia Hołota z kl.6 r. n., Zuzanna Maduzia, Paulina Smołucha, Konrad Pitak z kl. 6,7 r. n., Robert Płoch i  Hubert Stachnik z kl. 8 r. n., Mateusz Kontrabecki, Bartek Puzon, Sylwia Wojtuła, Patrycja Wnęk z kl. III GUZ A Ł, Barbara Papciak z kl. II PA, Sylwia Hołota, Kamil Jurkowski, Bartek Lada, Paweł Materowski, Karol Rokita i Joanna Urban z kl. III P. Wszyscy uczestnicy tego konkursu zostali nagrodzeni miłymi upominkami. Nie było wygranych ani przegranych. Prace konkursowe zostały pięknie i starannie wykonane ciekawymi i oryginalnymi technikami pod kierunkiem nauczycieli, pań opiekunek i rodziców. Organizatorami tegorocznego konkursu były panie: Elżbieta Wąchadło, Anna Skiba, Aneta Sobolak, Ewelina Dudek i Alicja Nowak - Wilk. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i ich opiekunom oraz życzymy wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia !

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk