Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6

ZLOT HUFCA 2018

Email Drukuj PDF

W dniu 13.10.2018r.patrol drużyny, działającej przy naszej szkole - 2 WDH NS uczestniczył w biwaku w Stasiówce, rozpoczynającym nowy rok harcerski. Wzięli w nim udział: Kordian Jurkowski i Bartosz Lada. Opiekę nad harcerzami pełnili: p. M. Szerszeń i p. Łukasz Drąg. Zlot hufca rozpoczął się grą terenową "Nasza droga do Niepodległej" po mieście Dębicy.

Naszym zadaniem było dotrzeć do różnych ciekawych miejsc i tam wykazać się pewną wiedzą i umiejętnościami/ czasem harcerskimi, czasem historycznymi a niekiedy sprawnościowymi. I tak odwiedziliśmy: I Liceum Ogólnokształcące, Bożnicę, Dworzec Kolejowy, Plac Gryfitów, most żelazny, willę - Wiluszówkę i inne ciekawe miejsca w Dębicy. Utrudzeni całodziennym marszem wynajętymi autobusami udaliśmy się do Stasówki, gdzie czekał nas już pyszny obiad. Po krótkim wypoczynku uczestniczyliśmy we wspólnej harcerskiej grze planszowej, podczas której poznawaliśmy jak działały poszczególne polskie harcerskie chorągwie w czasie II Wojny światowej. Wieczorem wzięliśmy udział w warsztatach- "Scrable" oraz sprawnościowej grze w budynku szkoły w Stasiówce. Dziękujemy hufcowi Dębica oraz Rodzicom za możliwość uczestniczenia w takich harcerskich atrakcjach.

 

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk