Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

0
1
2
3
4
5
6
Home ZAJĘCIA PRAKTYCZNE POZA SZKOŁĄ PRAKTYKI WSPOMAGAJĄCE W SZKÓŁCE DRZEW I KRZEWÓW PAŃSTWA KOZIEŁÓW

PRAKTYKI WSPOMAGAJĄCE W SZKÓŁCE DRZEW I KRZEWÓW PAŃSTWA KOZIEŁÓW

Email Drukuj PDF

19 kwietnia 2018r. klasa II Pa uczestniczyła w praktykach wspomagających w szkółce drzew i krzewów państwa Koziełów. Na wstępie pani Teresa oprowadziła nas po swoim ogrodzie ucząc nazw poszczególnych roślin. Następnie udostępniła rabatę pokazując jak prawidłowo plewić i pielęgnować wyrastające byliny. Kolejnym punktem szkolenia było prawidłowe sadzenie pozyskanych zaszczepek barwinka. Po wykonanej pracy młodzież podlała nowe rośliny i przeniosła je w odpowiednie miejsce. Opiekunem praktyki była pani Anna Chęciek. Kierujemy na ręce pani Teresy szczególne podziękowania za tak miłe przyjęcie i fachowy instruktaż pielęgnacji roślin.

Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk