Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

Home ZAJĘCIA PRAKTYCZNE POZA SZKOŁĄ PRAKTYKI WSPOMAGAJĄCE W "BERGAMOTCE"

PRAKTYKI WSPOMAGAJĄCE W "BERGAMOTCE"

Email Drukuj PDF

W dniu 10 maja uczniowie klasy III Pb odbyli praktyki wspomagające w kawiarni  Bergamotka w Dębicy ul. Słowackiego 8. Opiekunem uczniów podczas wyjścia poza teren szkoły była pani Magdalena Szerszeń.Dzięki uprzejmości pani Marty Paździor ze stowarzyszenia: RAZEM ZDZIAŁAMY WIĘCEJ mogliśmy w kawiarni urządzić urodziny koleżance z klasy: Agnieszce Mróz. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wystrój kawiarni, poczęstować się pysznym ciastem i skorzystać z  bawialni z interaktywną podłogą. Uczyli się składać życzenia urodzinowe, kulturalnie spożywać posiłek, ćwiczyć słowa: ?dziękuję?, ?przepraszam?, ?proszę?. Duże zainteresowanie wzbudziły w wśród uczniów piękne kwiaty i dekoracje oraz muzyka, która umilała wszystkim czas spędzony w  kawiarni.

Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk