Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home PROJEKTY / PROGRAMY INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ XXX

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ XXX

Email Drukuj PDF

W dniu 23 maja po raz kolejny w ramach internetowego teatru uczestniczyliśmy w spektaklu ,,Miłość do trzech pomarańczy". Ta fantastyczna historia w inscenizacji katowickiego teatru była propozycją  familijną; adresowana do dzieci od 7 lat. "Miłość do trzech pomarańczy" powstała na motywach baśni XVIII-wiecznego weneckiego dramaturga, Carla Gozziego. Magiczne królestwo Karo, smutny hipochondryk, książę Tartaglia, którego nikt i nic nie potrafi rozśmieszyć, zła czarownica i dobry mag, podstępni dworzanie i zabawni słudzy, a do tego wszystkiego miłość, zazdrość i walka o władzę! To mogliśmy oglądać ze szkolnych ławek. 

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk