Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home OLIGOKATECHEZA ROZSTRZYGNIĘCIE I DIECEZJALNEGO PLASTYCZNEGO KONKURSU RELIGIJNEGO "PRZYPOWIEŚCI PANA JEZUSA"

ROZSTRZYGNIĘCIE I DIECEZJALNEGO PLASTYCZNEGO KONKURSU RELIGIJNEGO "PRZYPOWIEŚCI PANA JEZUSA"

Email Drukuj PDF

Z wielką radością informujemy, że Konkurs plastyczny "Przypowieści Pana Jezusa" cieszył się dużym zainteresowaniem. Jury konkursowe w składzie: Małgorzata Hajduk, ks. Hubert Komoniewski, Anna Nalepa-Proszowska, Monika Solarska- Cieśla, Karina Watoła po wnikliwym zapoznaniu się z nadesłanymi pracami postanowiło nagrodzić prace następujących osób: Oskar Bulas, Natalia Hołota,Kinga Pach, Robert Płoch, Adam Zarychta, Monika Żabówka.

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk