Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home OLIGOKATECHEZA MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2015/2016

MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2015/2016

Email Drukuj PDF

23 czerwca  2016 r.  uczniowie, rodzice oraz  nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli we Mszy świętej na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2015/2016. Msza święta odbyła się w kościele pod wezwaniem Ducha Świętego w Dębicy.

Oprawę liturgiczną przygotowała p. Małgorzata Hajduk. W modlitwie śpiewem pomagała nam p. Magdalena Szerszeń z grupą uczennic naszej szkoły, p. E. Wąchadło i p. A. Gąsior.  Mszę świętą odprawił nasz opiekun ks. Hubert Komoniewski. Wspólnie dziękowaliśmy Bogu za  szczęśliwy, owocny rok katechetyczny i szkolny oraz prosiliśmy o  udane wakacje.

 

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk