Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home OLIGOKATECHEZA 8 CZERWCA 2016 R. WYCIECZKA DO ŁAGIEWNIK

8 CZERWCA 2016 R. WYCIECZKA DO ŁAGIEWNIK

Email Drukuj PDF

Uczniowie z klasy II/III GUZ B, II/III GUZ C i I PA byli na wycieczce w Łagiewnikach.

Na początku uczestniczyli we Mszy Świętej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Później zwiedzali to Sanktuarium i wysłuchali ciekawej historii opowiedzianej przez siostrę zakonną, która była naszym przewodnikiem. Wszystkim bardzo podobało się także Centrum Jana Pawła II i znajdujące się tam Muzeum. Oczywiście był również obiad, lody i duża dawka radości. W wycieczce uczestniczyło kilkoro Rodziców, którym serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę oraz pomoc. Opiekunami klas były panie: Małgorzata Hajduk, Anita Zachara-Kusek, Barbara Kołodziej i Justyna Klocek, a kierownikiem pani Karina Lewtak.

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk